Akreditace Foto-Press-Video

Vážení kolegové,

v průběhu konání podniku bude možno v prostorách sekretariátu V Hasičském domě možno vyřídit novinářskou akreditaci a vyzvednout foto vesty pro Vaši práci na 41. ročníku Zámeckého vrchu MANN-FILTER 2022, za splnění těchto podmínek :

  • o akreditaci může požádat osoba starší 18. let
  • žadatel o novinářskou akreditaci musí být aktivním spolupracovníkem redakce, za kterou je akreditován
  • žadatel o novinářskou akreditaci vlastní novinářský průkaz s fotografií vydaný redakcí, za kterou je akreditován
  • volní novináři se musí prokázat členským průkazem oborové organizace např. Syndikát novinářů ČR , Klub sportovních novinářů ČR , Klub motoristických novinářů aj.
  • Vyplnění akreditačního formuláře a potvrzení formuláře Ručení odpovědnosti, práva a povinnosti akreditovaného žurnalisty
  • fotograf – kameraman musí být po celou dobu vykonávání své profese při závodě viditelně označen reflexní vestou pořadatele , který mu jí zapůjčí za vratnou zálohu 500 Kč
  • píšící novináři nemají nárok na reflexní vestu, která slouží pro pohyb a práci mino vyznačená divácká místa

POZOR !!!! pro snadnější průběh akreditace vzhledem, k tomu že bude probíhat v prostorách administrativních přejímek,  prosíme o vytištění a vyplnění akreditačního formuláře společně s Ručením odpovědnosti dopředu a tím proces urychlili.  V nejlepším případě prosíme o zařízení celoroční akreditace dle postupu níže, budeme o Vás již vědět, vše bude nachystáno a pouze si vyzvednete celoroční kartu novináře a foto vestu.


Postup pro žádost o akreditaci médií celoroční pro seriál Maverick Hill Climb Czech

Stáhněte si formulář a vyplněný s vaším okopírovaným press pasem nebo oficiálním pověřením mediální společnosti, pro kterou pracujete a poté zasílejte na emailovou adresu promotéra  maverick.rescue@seznam.cz

Jakmile budeme mít od Vás vyplněný akreditační formulář s press pasem, sekretariát promotéra seriálu Vám vyhotoví Vaši identifikační kartu (Roční akreditační karta média MZAV MHCC a MST 2022).

Karta je vystavena na Vaše jméno a budete si ji moci (již připravenou) vyzvednout na akreditaci médií daného závodu nebo podniku, kterého se poprvé v letošní sezóně zúčastníte.

Tím si velice ulehčíme administrativu na každém závodě.

Důležitá informace je, že stále je Vaší povinností se akreditovat na každém závodě seriálu MZAV MHCC a MST 2022 a všech ostatních akcí. Kartu akreditace média vždy předložíte, asistentka si napíše do prezentační listiny Vaše jméno a číslo registrační licence a Vy ji podepíšete.

Pokud nezašlete akreditační formulář, tak si vše musíte vyřídit osobně na daném závodu na akreditaci novinářů (sekretariát závodu MZAV MHCC a MST 2022).

Formulář ke stažení a vyplnění akreditace:

Akreditační formulář pro média, TV, video, foto, press MZAV Maverick Hill Climb Czech a MST Maverick Rescue z.s. 2022.pdf (303532)


umístění akreditačního střediska

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*