Výsledky MANN-FILTER Zámecký vrch – Náměšť nad Oslavou – sobota 10.7.2021

Jiří Špalek na Normě M20F EVO ovládl sobotní závod na MANN-FILPER Zámeckém vrchu 2021

Sobotní závod na jubilejním 40. ročníku MANN-FILTER Zámeckém vrchu 2021 ovládl Jiří Špalek na Normě M20F Evo , který zdolal dvě závodní jízdy v součtu času 1:56,87 . Druhým nejrychlejším jezdcem sobotního programu , byl takřka domácí David Komárek na voze Mc F1, který zaostal za vítězem o pouhých 0,79 sec. Pohár za třetí místo v absolutní klasifikaci si do Rakouska odváží z Náměště nad Oslavou Andreas Stollnberger startující na formuli Dallara 302.

V kategorii historiků se sobotní závod nesl v duchu souboje dvou legendárních rallyových monster Audi Sport Quattro S1 ve startovní poli , které na Zámecká vrch přivezli Petr Žáček a Jiří Figl. Nakonec nejrychlejší Audinou sobotního programu vodil po trati Petr Žáček , druhý skončil Jiří Fígl a na stupních vítězů doplnil trojici nejrychlejších historiků  Miloš Zmeškal, který závodil na formuli Ralt 032

Na start sobotního závodu 40. ročníku se v rámci seriálu Mezinárodních závodů automobilů do vrchu Maverick Hill Climb Czech 2021 se postavilo celkem 143 členné startovní pole.

Kompletní výsledky sobotního 40. ročníku MANN-FILTER Zámeckého vrchu  2021 po kliknutí na ikonu níže :

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*