Oficiální vývěska MČR SA, HA, ČT

Závody do vrchu se stávají druhou disciplínou automobilového sportu, v níž Autoklub České republiky nasazují sportovní aplikaci Sportity.  především jezdcům a soutěžícím.

Aplikace Sportity je dostupná na AppStore i GooglePlay a při závodech zobrazuje oficiální vývěsku. Hlavní výhodou jsou notifikace, které každého uživatele telefonní aplikace upozorní na vyvěšení nového dokumentu. Praxe mezinárodních závodů v minulosti ukázala, že se jedná o velice oblíbený nástroj u jezdců, kterým s aplikací odpadá průběžné sledování oficiální vývěsky závodu.

Aplikace Sportity nevyžaduje žádnou registraci a její užívání je zdarma. Pokud nemáte již aplikaci Sportity ve svém telefonu pomůžou vám QR cody pro stažení a instalaci.  Po stažení aplikace do vašeho chytrého telefonu je potřeba vyplnit heslo Námest2022, které vám zpřístupní oficiální vývěsku,

Pokud chcete sledovat oficiální vývěsku podniku přes webové rozhraní na Vašem zařízení např. nootebooku klikněte na obrázek níže – tato verze neobsahuje automatické upozornění na Vašem zařízení při  změně obsahu vývěsky.